Nachrichten


Dr. Onal Expert opinion: what should spondylosis patients do?

Expert opinion: what should spondylosis patients do?

Acıbadem Eskişehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Bülent Önal, ‘Çağın Hastalığı’ olarak nitelendirilen ve halk arasında ‘vitrin’ hastalığı olarak isimlendirilmiş ‘Belde Kireçlenme’ konusunda açıklamalarda bulundu.

Klicken sie zum weiterlesen…
Dr. Onal Head Trauma

Head Trauma

Siirt'te bindiği katırdan düşen bir çocuk komalık oldu.

Klicken sie zum weiterlesen…
Dr. Onal Pediatric Neurosurgery

Pediatric Neurosurgery

Beyin boşluklarında su toplanması (hidrosefali) nedeniyle Batman’ da özel bir hastanede yatırılan 7,5 aylık erken doğumla dünyaya gelen, 2 kilo ağırlığındaki 20 günlük minik bebek ameliyat olmak üzere Siirt devlet hastanesine sevk edildi ve başarılı bir operasyon sonrası sağlığına kavuştu.

Klicken sie zum weiterlesen…
Dr. Onal Spinal Cord Tumors

Spinal Cord Tumors

Beyin gibi omurilik de genişleme olanağından yoksun ve hacim değişikliklerini karşılayamayan bir boşlukta bulunur.

Klicken sie zum weiterlesen…
Dr. Onal Lumbar Microdiscectomy

Lumbar Microdiscectomy

İnatçı ağrılar, oturup kalkarken ve yürürken güçlük çekme gibi belirtilerle kendini gösteren bel fıtığı, yaşam kalitesini ciddi ölçüde düşüren hastalıkların başında geliyor. Bel fıtığı, tedavi edilmediği takdirde; hareket kısıtlılığından, birçok güç kaybına kadar ciddi sonuçları da beraberinde getirebiliyor. Ancak cerrahideki yeni teknikler sayesinde bel fıtığı başarı ile tedavi edilebiliyor. Acıbadem Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Bülent Önal, mikrocerrahi yöntemi ile bel fıtığı tedavisi hakkında bilgi verdi.

Klicken sie zum weiterlesen…
Dr. Onal

High quality health service of Dunya hospital takes patients from the west side to the south

Yakın zamanda Batmanda ilk olarak Doç. Beyin Cerrahi Ekibi ile hizmetine güç katan Dünya Hastanesi hızla başarısını arttırıyor.

Yurt dışı hastalarının yanı sıra artık Batıdan Batmana insanlar sağlık hizmeti almak için geliyor. Son 1 hafta içerisinde Ankara- Trabzon ve İzmir’ den beyin cerrahi ünitemize gelerek ameliyat olan hastalar duyanlara şaşkınlık yarattı.

Klicken sie zum weiterlesen…
navigation assisted surgery

Navigation Assisted brain tumour surgery in Batman has started

Özel Batman Dünya Hastanesi, Türkiye’de sayılı birkaç yerde yapılabilen ameliyatı Batman’da gerçekleştirebilmek için bir ilke daha imza attı. Beyin cerrahisindeki en önemli gelişme olarak adlandırılan Navigasyon sisteminin Batman’a kazandırıldığını kaydeden Dünya Hastanesi Direktörü Uzm. Dr. Tuncer Toklu, Beyin Cerrahı Dr. Hakan Yakupoğlu ile Mikro Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Bülent Önal, 40 hastanın ameliyat olmak için randevu istediğini belirtti.

Klicken sie zum weiterlesen…
Doz. Dr. M. Bülent Önal Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sk. No:19 Eskibağlar - Tepebaşı / Eskişehir +90 222 214 44 44 %62%75%6c%65%6e%74%6f%6e%61%6c%40%68%6f%74%6d%61%69%6c%2e%63%6f%6d